Saņemšanas vieta
Atgriešanas nomas punkts

Pieraksties jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem šeit:

Ievadi savu e-pasta adresi un būsi pirmais, kurš uzzinās par labākajiem auto nomas piedāvājumiem.

Pierakstīties

Auto noma lidostā

Budget auto noma Tavā mobilajā!

Izmantojot Android un IPhone mobīlās iekārtas, rezervē auto ērtāk no jebkuras vietas jebkurā laikā.

LV-LV-LV_TitlePage_PayNowSaveBig.jpg
Ietaupi līdz pat 20% rezervējot jau tagad

Ietaupi līdz pat 20% rezervējot jau tagad

Rezervē 42 dienas iepriekš, lai saņemtu fantastisku atlaidi!

Lasīt vairāk...
Vācijā, Šveicē un Austrijā

Dodies uz Vāciju, Austriju vai Šveici?

Piedāvājumi Vācijai, Šveicei un Austrijai

Lasīt vairāk...
Ilgtermiņa auto noma / MaxiRent

MaxiRent! Ilgtermiņa auto noma

Labākais un ērtākais ilgtermiņa auto nomas risinājumus!

Lasīt vairāk...
Auto noma nedēļas nogalei

Budget Auto Tavai nedēļas nogalei

Izdari labāko izvēli savai nedēļas nogales auto nomai un ietaupi līdz 15%!

Lasīt vairāk...

Budget auto noma (auto īre) Latvijā un pasaulē

Auto noma pasaulē

Nomas punkti visā pasaulē

Mums ir vairāk nekā 3400 auto nomas punkti 128 valstīs. Lai arī kur Jums nepieciešams nomāt automašīnu, mēs būsim tuvumā.

Nomas vietu meklēšana
Autonoma: lojalitātes programma

Fastbreak

Vai Jūs bieži nomājat automašīnu? Pievienojieties Fastbreak - mūsu prioritārās apkalpošanas servisam - gandrīz visos starptautisko lidostu auto nomas punktos.

Vairāk informācijas
Auto noma: auto izvēle

Automašīnu noma – plaša izvēle

Lai arī kāds ir Jūsu ceļošanas iemesls, mums noteikti ir Jums visatbilstošākā automašīna.

Skatīt visas automašīnas

Auto noma, autonoma - papildus informācija

Auto noma, auto noma lidostā, auto īre, automašīnu noma, auto noma ar vadītāju.

Izmantojiet Budget auto nomas pakalpojumus un ietaupiet ne tikai laiku un naudu, bet izbaudiet lielisku servisu par saprātīgu cenu. Savu auto Jūs varat rezervēt mūsu mājas lapā ātri un ērti. Pat ja Jūs netrodaties pie datora, rezervāciju varat veikt ar sava mobilā telefona palīdzību. Atliek tikai izvēlēties sev atbilstošāko auto grupu un un ērtāko auto saņemšanas nomas vietu un Jūs jau drīz būsiet uz ceļa! Budget auto noma piedāvā plašu auto grupu klāstu no vieglajām automašīnām līdz mikroautobusiem. Mūsu auto parku apkalpo labākie servisa meistari un mašīnas vienmēr ir teicamā tehniskā kārtībā. Apzinamies, ka arī jauna tehnika mēdz pievilt un gadās neparedzētas situācijas, tādēļ savām nomas mašīnām nodrošinam 24h tehnisko palīdzību uz ceļa Baltijas valstīs, ko mums palīdz nodrošināt uzticami un pārbaudīti sadarbības partneri. Mūsu mērķis ir strādāt tā, lai ikviens klients pie mums atrastu sev vajadzīgo auto vajadzīgajā vietā un laikā. Esam padomājuši arī papildus aprīkojumu savām automašīnām un piedāvājam gan GPS, gan bērnu krēsliņus. Izbaudiet mūsu servisu un Jūs sapratīsiet, ka labs serviss un apmierināti klienti ir tas, kādēļ mēs strādājam!

 

Auto noma Eiropā, auto noma ASV, automašīnu noma ārzemēs, auto noma ārzemēs

Budget auto noma ir pārstāvēta 128 pasaules valstīs gan lidostu, gan pilsētu birojos. Kopā strādājot un ievērojot augstākos auto nomas standartus, esam ieguvuši visā pasaulē atzītu reputāciju kā laba servisa kompānija. Mēs nevaram apgalvot, ka mūsu cena būs zemākā, mēs apgalvojam, ka pie mums atradīsiet labāko cenas un kvalitātes attiecību. Ja Jūs nomāc raizes, kā nokļūsiet sev vajadzīgajā galapunktā sev vajadzīgajā laikā, tieciet no šīm raizēm vaļā un izmantojiet mūsu auto nomas rezervēšanas sistēmu, lai veiktu rezervāciju no sava datora vai mobilā telefona. Rezervēt auto mūsu pārstāvētajās valstīs varat arī zvanot uz mūsu rezervāciju centru, mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu. Mūsu mājas lapā Jūs varat atrast informāciju arī par speciālajiem piedāvājumiem citās Budget auto nomas valstīs. Strādājam arī ar lielākajām aviokompānijām, kas dod Jums iespēju krāt bonus punktus savām aviokompāniju lojalitātes kartēm. Mēs dodam Jums iespēju ne tikai ietaupīt un izbaudīt labu servisu, bet arī iegūt bonusus.