Automašīnas nodošana

Dokumenti


Lūdzu, pārliecinieties, ka jums līdzi ir atbilstoši dokumenti, lai saņemtu automašīnu:
  • Vadītāja apliecība
  • Kredītkarte
  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka ja jums ir izsniegts vaučeris, jums tik un tā ir nepieciešams depozīts uz kredītkartes. Skaidra nauda, čeki un debetkartes netiek pieņemtas.
  • Rezervācijas apstiprinājums vai rezervācijas numurs
  • Pase vai identifikācijas karte
Automašīnu standarti


Līdz ierašanās gala mērķī, jūsu automašīnai jābūt pieejamai nomai. Mēs cenšamies nodrošināt, ka visas automašīnas ir gan izskata ziņā, gan mehāniskā kārtībā. Tomēr retos gadījumos, kad šie standarti nav nodrošināti, lūdzu, pārliecinieties, ka jūs par to paziņojat darbiniekiem. Tas dos iespēju viņiem risināt situāciju līdz jūsu aizbraukšanai no vietas.
Pirms nomas pārbaude


Jums tiks izsniegta automašīnas tehniskā stāvokļa veidalapa, kura būs jāparaksta. Šajā dokumentā jābūt atzīmētām arī mazāk nozīmīgām detaļām (skrāpējumiem/buktēm), kas ir konstatēti jau iepriekš. Ļoti svarīgi ir pārbaudīt, vai visi bojājumi ir atzīmēti tehniskā stāvokļa formā. Iegaumējiet, ka Jūs esat atbildīgs par jauniem bojājumiem, kas tiek konstatēti pēc automašīnasa atgriešanas un kuri nav iezīmēti automašīnas tehniskā stāvokļa veidlapā. Auto nomai ir tiesības ieturēt no Jums maksu, kas nepieciešama bojājuma novēršanai, ņemot vērā Jūsu pašrisku.
DegvielaIznomātā automašīna tiks izsniegta ar degvielas pilnu bāku. Taču, ir iespējams izmantot papildus pakalpojumus. Lai šī iespēja būtu pieejama, Jums jāizvēlas viena no sekojošajām iespējām:

Pirmā iespēja
Samaksāt par degvielu jau iepriekš un atgriezt automašīnu ar tukšu bāku. Iznomātājs uzpildīs bāku par aktuālo degvielas cenu. Maksa par neizmantoto degvielas daudzumu netiks iekasēta.

Otrā iespēja
Ja precīzi neiznāt, cik tālu Jūs brauksiet, bet plānojat apstāties, lai iepildītu degvielu, mēs iesakām nemaksāt iepriekš un atgriezt automašīnu ar pilnu bāku, lai izvairītos no papildus izdevumiem, kas saistīti ar benzīna uzpildīšanu no iznomātāja puses.