Uzņēmumiem

Biznesa klientiem ir svarīgi konkrētā laikā nokļūt konkrētā vietā. Šie ceļojumi kompānijām var prasīt daudz līdzekļu un darbiniekiem mēdz būt ar lielu devu uztraukumu un stresa, ja gadās neparedzēti šķēršļi laika vai līdzekļu ziņā. Tādēļ mēs saviem biznesa klientiem piedāvājam ātrus un patīkamus risinājumus auto nomai. Piedāvājam elastīgas cenas un ātru apkalpošanu auto īrei koorporatīvajiem klientiem. Mūsu auto nomas darbinieki novērtēs situāciju un dos norādes vai piedāvās optimālākos variantus, ja klients īsti nezinās, kā nokļūt galamērķī laikā, ja būs rezervēta situācijai neatbilstoša auto grupa vai vienkārši gribēsiet zināt nianses par mūsu valsts īpatnībām, braukšanas kultūru utt.

Tā kā esam starptautiska auto nomas kompānija, tad varam savu klientu vēlmes un vajadzības realizēt arī ārpus savas valsts robežām. Esam droši, ka mūsu klienti saņems palīdzību un atbalstu jebkurā situācijā, ja arī neatradīsieties mūsu valsts robežās. Esam izveidojuši pārbaudītu un uzticamu partneru loku savu klientu ērtībām neparedzanās situācijās.

Ja esat nolēmuši, ka vēlaties izmantot mūsu sniegtos auto īres pakalpojumus kā kompānija regulāri, sazinieties ar mums par iespējām vienoties par korporatīvajām cenām: budget@budget.lv

Esam atvērti sadarbībai!

Budget auto noma biznesam!
Budget auto noma biznesam!